درباره فرابرندز

از طراحی سایت تا سئوی سایت!

جریان شکل‌گیری فرابرندز برمی‌گردد به مشکلات کارفرمایان. کارفرماهایی که هزینه‌های گزافی برای یک سایت پرداخت کرده بودند و خبری از هیچ نتیجه‌ای نبود.
بعضی بعد از مدتی حتی هزینه هاست را هم پرداخت نمی‌کردند و سایت چندین و چند ماه بود که حتی بالا نیامده بود!
بعضی تبلیغات میلیونی کرده بودند بدون این که قرانی بفروشند!
بعضی اصلا نمی‌دانستند سایت چیست! کسب و کار آنلاین چیست! فقط و فقط بخاطر این‌که «پول توش هست» آمده بودند!
بعضی هرساله بایستی برای بالا ماندن سایتی که قبلاً یک‌بار هزینه طراحی‌اش را داده بودند، مورد اخاذی قرار می‌گرفتند و هزینه تمدید اجباری سالیانه می‌دادند!
بعضی دنبال بالا آمدن در نتایج سئو بودند اما سایت اختصاصی چند صد میلیونی که برایشان طراحی شده بود، حتی کدنویسی سئو متناسب نداشت و منجر به درصد اسپم ۳۰% شده بود!
و… تا بخواهید از این ماجراها!

پس… فرابرندز شکل گرفت تا مشکلات شما را حل کند. همین!

 

چشم‌انداز:

بهبود سطح کیفی کسب و کارهای ایرانی

 

ماموریت:

  • کمک به راه اندازی کسب‌و‌کارهای آنلاین
  • پشتیبانی ۱۰۰% واقعی پس از طراحی نرم‌افزارهای تحت وب مینیمال و آسان
  • ارائه مشاوره و خدمات افزایش فروش کسب‌و‌کارهای اینترنتی
  • برندسازی و بهینه‌سازی کسب‌و‌کارهای آنلاین

مزایای همکاری با فرابرندز

بهبود سطح کیفی کسب و کارهای ایرانی چشم‌انداز فرابرندز است، پس به شما قول می‌دهیم از خدماتی که ارائه خواهیم داد، شگفت زده خواهید شد.

مشتریان فرابرندز چه می‌گویند؟

نظر آقای توکلی نژاد درباره فرابرندز

«چرم چوب» مجموعه‌ای است که فقط فروش آنلاین دارد و قبل از این فقط از طریق پیج اینستاگرام فروشمان را انجام می‌دادیم، تا با مجموعه «فرابرندز» و جناب آقای سیوانی آشنا شدیم و بعد از چندین جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با ایشان، تقریبا مطمئن شده بودیم که به مرحله‌ای رسیدیم که بایستی برای راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی مجموعه و سئوی آن اقدام نماییم.
«فرابرندز» این مکار را با کم‌ترین هزینه و بهترین شکل در طی کم‌ترین زمان ممکن برای‌مان انجام داد. 
و مهم تر از همه؛ آن‌چیزی که بسیار برایمان حائز اهمیت بود، نتایج فوق‌العاده‌ای است که طی چند ماهی که از شروع پروژه گذشته است گرفتیم. در طی دو ماه بتوانیم در کلمات سخت سئوی حوزه خودمان به رقابت بزرگان برویم و به صفحه ۲ و ۳ گوگل برسیم.

آقای مهندس حامد توکلی‌نژاد

رئیس هیئت مدیره «چرم چوب»

نظر آقای حیدری در باره فرابرندز

من احمد حیدری هستم
مدرس و مشاور در حوزه ورزش
و صاحب برند مستر ورزش
در مدت تقریباً یکسالی که از همکاری بنده با جناب آقای سیوانی می گذرد هم پیج اینستاگرام و هم وب سایت خودم رو با نگاه متخصصانه ایشون و تیم فرابرندز استارت و راه اندازی کردم.
در این مدت که با تیم فرابرندز همکاری داشتم بسیار رضایت و خرسند هستم و علت ادامه همکاری بنده با این تیم داشتن تخصص و مهارت بالایی است که در کار، مشاوره و انجام پروژه ها دارند.
به امید موفقیت روزافزون

آقای احمد حیدری

مدیرعامل و موسس «مستر ورزش ۷»

نظر آقای علی یاوری مدرس تربیت فرزند درباره فرابرندز

من از همکاری با مجموعه فرابرندز رضایت کامل داشتم و در طی همکاری به دو مزیت فوق العاده این مجموعه پی بردم. اول اینکه نیاز اصلی کمپانی و مجموعه های مختلف را به خوبی پیدا میکنند و در ادامه مسیر، پیشنهادات عالی و متناسبی را ارائه میدهند. در طی همکاری متوجه شدم که مجموعه فرابرندز، پروژه دیگران را از خود میداند و دلسوزانه برای به نتیجه رسیدن آن، تلاش میکند.
مزیت دوم، بی شک تخصص بالای تیم فرابرندز است. چندین و چند بار از دیدگاه های مختلف پروژه را بررسی کردند و با نظر متخصصانه ای، تیم من را به سمت هدف، راهنمایی کردند.
فکر میکنم این دو مزیت برای رشد همه جانبه هر مجموعه ای لازم است و توجه نکردن به این دو، به شکست می انجامد. امیدوارم شما هم مثل تیم من، از همکاری با فرابرندز لذت ببرید

آقای علی یاوری

مدیرعامل مجموعه «مغز بادام»

log in