آژانس دیجیتال مارکتینگ فرابرندز

در کنار شما هستیم…

مشاوره رایگان نمونه کارها طراحی سایت در مشهد

در ایران، بیش از ۷۱ میلیون کاربر اینترنت وجود دارد و طبق آمارها بیش از ۷۰ درصد این افراد به‌صورت آنلاین خرید می‌کنند.

این یعنی شما یک فرصت عالی پیش رو دارید که شاید در سال‌های بعد دیگر نتوانید به آن دست‌یابید؛ دست‌یابی به یک گروه هدف خاص از مشتریان با ارائهٔ یک پیشنهاد از طرف شما…

دنیای اینترنت را می‌توان به تارعنکبوت تشبیه کرد: بادوام، طولانی و چندمنظوره!

بااین‌حال باید بدانید که چگونه از این فضای پر فرصت استفاده کنید تا گرفتار آن نشوید.

ما به‌عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باتجربه در کنار شما هستیم تا تک‌تک قدم‌هایتان را در راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی اصولی، درست و با اطمینان بردارید.

کسب‌وکار اینترنتی و وب‌سایت شما شانس این را دارد که دقیق، چهارچوب‌مدار و درست طراحی شود تا در صفحه اول نتایج جستجوهای اینترنتی ظاهر شود.

پس با فرابرندز همراه باشید.

آژانس-دیجیتال-مارکتینگ-فرابرندز

مزایای همکاری با فرابرندز

بهبود سطح کیفی کسب و کارهای ایرانی چشم‌انداز فرابرندز است، پس به شما قول می‌دهیم از خدماتی که ارائه خواهیم داد، شگفت زده خواهید شد.

مشتریان فرابرندز چه می‌گویند؟

نظر آقای توکلی نژاد درباره فرابرندز

«چرم چوب» مجموعه‌ای است که فقط فروش آنلاین دارد و قبل از این فقط از طریق پیج اینستاگرام فروشمان را انجام می‌دادیم، تا با مجموعه «فرابرندز» و جناب آقای سیوانی آشنا شدیم و بعد از چندین جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با ایشان، تقریبا مطمئن شده بودیم که به مرحله‌ای رسیدیم که بایستی برای راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی مجموعه و سئوی آن اقدام نماییم.
«فرابرندز» این مکار را با کم‌ترین هزینه و بهترین شکل در طی کم‌ترین زمان ممکن برای‌مان انجام داد. 
و مهم تر از همه؛ آن‌چیزی که بسیار برایمان حائز اهمیت بود، نتایج فوق‌العاده‌ای است که طی چند ماهی که از شروع پروژه گذشته است گرفتیم. در طی دو ماه بتوانیم در کلمات سخت سئوی حوزه خودمان به رقابت بزرگان برویم و به صفحه ۲ و ۳ گوگل برسیم.

آقای مهندس حامد توکلی‌نژاد

رئیس هیئت مدیره «چرم چوب»

نظر آقای حیدری در باره فرابرندز

من احمد حیدری هستم
مدرس و مشاور در حوزه ورزش
و صاحب برند مستر ورزش
در مدت تقریباً یکسالی که از همکاری بنده با جناب آقای سیوانی می گذرد هم پیج اینستاگرام و هم وب سایت خودم رو با نگاه متخصصانه ایشون و تیم فرابرندز استارت و راه اندازی کردم.
در این مدت که با تیم فرابرندز همکاری داشتم بسیار رضایت و خرسند هستم و علت ادامه همکاری بنده با این تیم داشتن تخصص و مهارت بالایی است که در کار، مشاوره و انجام پروژه ها دارند.
به امید موفقیت روزافزون

آقای احمد حیدری

مدیرعامل و موسس «مستر ورزش ۷»

نظر آقای علی یاوری مدرس تربیت فرزند درباره فرابرندز

من از همکاری با مجموعه فرابرندز رضایت کامل داشتم و در طی همکاری به دو مزیت فوق العاده این مجموعه پی بردم. اول اینکه نیاز اصلی کمپانی و مجموعه های مختلف را به خوبی پیدا میکنند و در ادامه مسیر، پیشنهادات عالی و متناسبی را ارائه میدهند. در طی همکاری متوجه شدم که مجموعه فرابرندز، پروژه دیگران را از خود میداند و دلسوزانه برای به نتیجه رسیدن آن، تلاش میکند.
مزیت دوم، بی شک تخصص بالای تیم فرابرندز است. چندین و چند بار از دیدگاه های مختلف پروژه را بررسی کردند و با نظر متخصصانه ای، تیم من را به سمت هدف، راهنمایی کردند.
فکر میکنم این دو مزیت برای رشد همه جانبه هر مجموعه ای لازم است و توجه نکردن به این دو، به شکست می انجامد. امیدوارم شما هم مثل تیم من، از همکاری با فرابرندز لذت ببرید

آقای علی یاوری

مدیرعامل مجموعه «مغز بادام»

آخرین مقالات