ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://farabrands.ir.

سیاست حفظ حریم خصوصی
سیاست حفظ حریم خصوصی

جمع‌آوری اطلاعات:

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. این اطلاعات شامل آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه است.

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید.

کوکی‌ها:

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. همچنین، هنگام ورود به سیستم، ما کوکی‌هایی را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید.

اطلاعات شخصی:

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها:

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید:

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید اطلاعات شخصی خود را در هر زمان مشاهده، ویرایش و یا حذف کنید. همچنین، شما در صورت تمایل می‌توانید از ما بخواهید داده‌های شخصی شما را حذف کنیم.

استفاده از داده‌ها:

ما داده‌های جمع‌آوری شده را فقط به منظور بهبود تجربه کاربری بازدیدکنندگان استفاده می‌کنیم و آنها را با شخص یا سازمان دیگری به اشتراک نمی‌گذاریم این خط قرمز ماست.

امنیت داده‌ها:

ما تلاش می‌کنیم تا اطلاعات شما را با استفاده از روش‌های امن و پایدار نگهداری کنیم. با این حال، هیچ روشی برای انتقال اطلاعات اینترنتی به صورت کاملاً امن نیست و ما قادر نیستیم تضمین کنیم که همه اطلاعاتی که شما به ما ارسال می‌کنید با امنیت کامل در اختیار ما قرار می‌گیرند.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی:

ممکن است ما سیاست حفظ حریم خصوصی خود را در آینده تغییر دهیم. هرگونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی به صورت اینترنتی در این صفحه منعکس می‌شود و برای شما بازدیدکنندگان در دسترس قرار می‌گیرد.

تماس با ما:

اگر سوال یا ابهامی در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.