با طراحی به سبک فرابرندز، فروشگاه آنلاین پرسودی داشته باشید

سایت فروشگاهی شعبه مرکزی برند شما در فضای اینترنت و گسترده‌ترین ویترین کسب‌وکار شما حتی نسبت فروشگاه‌های فیزیکی است. اما برای طراحی این سایت چقدر باید هزینه کنید؟ در مقابل این هزینه چه ویژگی‌ها و امکاناتی را دریافت می‌کنید؟ فرابرندز برای تعیین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی، نیازهای شما، بودجه مورد نظر شما و امکانات مورد درخواست را می‌سنجد و مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت را به نسبت حجم کار و بسیاری از فاکتورهای موثر بر قیمت، برای شما در نظر می‌گیرد.

امکانات عمومی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

تفاوتی ندارد که زمینه کسب‌وکار شما چه باشد، برخی از امکانات و ویژگی‌های عمومی وجود دارند که نوع و کیفیت آن‌ها می‌تواند بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر باشد. آشنایی با این ویژگی‌ها و امکانات می‌تواند هم به تصمیم‌گیری در مورد آن‌ها و هم در تعیین یک قیمت کلی و حدودی به شما کمک کند. برخی از این امکانات عمومی را با هم مرور می‌کنیم.

سایت فروشگاهی استاتیک می‌خواهید یا داینامیک

سایت استاتیک، سایتی است که برای هر بار وارد کردن اطلاعات محصولات جدید و ایجاد صفحات جدید باید این موارد را به فرابرندز سفارش دهید. سایت فروشگاهی داینامیک نیز سایتی با پنل مدیریت اختصاصی است و شما می‌توانید بدون دریافت خدمات از فرابرندز، هر نوع تغییراتی را در سایت اعمال کنید. طراحی سایت داینامیک هزینه بیشتری نسبت به نوع اول دارد.

آیا سایت فروشگاهی ریسپانسیو را ترجیح می‌دهید؟

افزودن ویژگی طراحی ریسپانسیو باعث افزایش هزینه می‌شود. با این حال یک سایت ریسپانسیو بهترین تجربه کاربری را برای کاربران موبایل ایجاد می‌کند. نیازی به تاکید نیست که امروزه در حدود دو سوم از تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های فروشگاهی از طریق تلفن‌های همراه وارد سایت شما می‌شوند.

استفاده از CMS یا کدنویسی از ابتدا

امروزه CMSهایی مانند وردپرس با افزونه‌هایی کاربردی مانند ووکامرس، گزینه‌هایی بسیار محبوب برای طراحی سایت فروشگاهی هستند. اما امکان طراحی سایت با کدنویسی از ابتدا هم وجود دارد. گزینه سوم که اصلا پیشنهاد نمی‌شود، استفاده از سایت‌سازها است که امکانات و شرایط آن‌ها به‌هیچ‌وجه برای فروشگاه‌های اینترنتی مناسب نیست. انتخاب هرکدام از این روش‌ها بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر است.

پشتیبانی، سئو و عوامل دیگر موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

پشتیبانی مناسب یکی از مهم‌ترین فاکتورهای طراحی سایت است و فرابرندز افتخار دارد که هیچ‌کدام از مشتریان خود را در این زمینه تنها نمی‌گذارد. ما همچنین برترین خدمات سئو سایت را در زمینه‌های گوناگون برای افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو ارائه می‌دهیم. از امکانات عمومی دیگر نیز می‌توانیم امکان ایجاد قابلیت چند فروشندگی در سایت اشاره کنیم.

عوامل اختصاصی تاثیرگذار بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

گاهی نوع و زمینه کسب‌وکار شما می‌تواند بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر باشد. زیرا برخی از کسب‌وکارها دارای تنوع بسیار بالایی در دسته‌بندی و تعداد محصولات هستند و این ویژگی‌ها زمان و حجم کار لازم برای طراحی سایت را افزایش می‌دهد.

برخی از عوامل اختصاصی دیگر موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی را با هم مرور می‌کنیم:

  • ویژگی‌های هاست و دامین اختصاصی با امکانات بیشتر
  • انواع امکانات جانبی سایت و پلاگین‌های مختلف
  • حجم کارهای گرافیکی مانند طراحی بنرها
  • افزایش تعداد روش‌های پرداخت آنلاین
  • قرار دادن پیشنهادات شگفت انگیز
  • تعریف پلن‌های پرداخت قسطی

بیشترین امکانات سایت فروشگاهی با هزینه مقرون‌به‌صرفه در فرابرندز

فرابرندز با سابقه ۱۲ سال فعالیت در عرضه طراحی و سئو سایت افتخار دارد که توانسته است رضایت صد در صدی مشتریان خود را کسب کند. یکی از مهم‌ترین عوامل جلب رضایت مشتریان در فرابرندز، انبوه امکانات و ویژگی‌های طراحی حرفه‌ای در مقابل هزینه‌ای معقول و مقرون‌به‌صرفه است.

ما در فرابرندز طراحی سایت را آغاز راه همکاری با برندها می‌دانیم و در تمامی مراحل توسعه برندها، آماده ارائه خدمات پشتیبانی باکیفیت به آن‌ها هستیم. برای دریافت خدمات سایت و اطلاعات دقیق قیمت می‌توانید همین الان با مشاوران ما در فرابرندز تماس برقرار کنید.

مشاوره طراحی سایت

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .